Čebelica

 

Enota Čebelica

Hruševska c. 81, Ljubljana

Pomočnica ravnateljice: Ksenija Grabovica
Telefon: 01 520 86 20
e-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.
Telefon enote: 01 524 66 91

Vrtec je odprt od 5.3016.30 ure.
Poslovalni čas bomo prilagajali potrebam staršev.
 

Enota Čebelica je v letu 2014 obeležila 30-letnico svojega obstoja, obenem pa smo praznovali tudi otvoritev novozgrajene energetsko varčne in učinkovite stavbe.
V enoto so vključeni  otroci vseh starostnih skupin. Ima 5 igralnic z velikimi steklenimi površinami, ki nudijo veliko svetlobe,  prostorne in zračne ter opremljene s talnim ogrevanjem. Nudijo neposreden izhod v atrij, ki je na enem delu tudi pokrit in nudi možnost bivanja na prostem tudi ob deževnem vremenu. Iz atrija je prehod   na  travnato igrišče, s sodobnimi igrali, ki otrokom omogočajo veliko možnosti za gibanje. Z igrišča je prehod na parkirišče, ki se lahko uporabi   kot varna površina za vožnjo s skiroji ali kolesi. V enoti je še razdelilna kuhinja, v kateri  kuharica poskrbi za obroke.
Za to, da vse deluje kot je potrebno  pa poskrbi hišnik.

LDN enote Čebelica 2018-2019.pdf


POROčILO enote_Čebelica 2017_-_2018.pdf

Izvedba:  E-NINA d.o.o.