Obestila

Aktivnosti na obogatitvenih dejavnostih (tabori, letovanja, zimovanja), ki se jih  otroci v obdobju od 4-6 leta lahko udeležijo preko vrtca, vedno dodatno obogatijo tudi strokovnjaki Planata otrok. G. Zadnikar je posnel pesmi, ki jih tam redno pojemo. CD s pesmicami, ki jih otroci vedno radi pripevajo stane 9€. Ves izkupiček bo g. Zadnikar nakazal na Sklad vrtca Otopna Župančiča. Cd-je s pesmicami lahko naročite v skupini, pri svoji strokovni delavki. Z nakupom boste prispevali v sklad vrtca in tako omogočili udeležbo na taborih tudi otrokom iz socialno šibkejšega okolja.
Veseli bomo vašega sodelovanja.

Novice

Feb
1
PRIPOROČILA O POVIŠANIH VREDNOSTIH PM10
Nov
8
Plakat_cepljenje.pdf
Okt
16
SPOŠTOVANI STARŠI in OSTALI OBISKOVALCI Zaradi večje preglednosti in obenem boljše varnosti za naše otroke vas vljudno prosimo, da se ob prihodu v vr...
Feb
13
Aktivnosti na obogatitvenih dejavnostih (tabori, letovanja, zimovanja), ki se jih otroci v obdobju od 4-6 leta lahko udeležijo preko vrtca, vedno dodatn...
Izvedba:  E-NINA d.o.o.