Dejavnosti

Topli meseci so nas navdušili. Veliko časa smo preživeli na prostem, hodili smo v Gozd, na PST ter se igrali na igrišču. Sprehodili smo se tudi za prve bližnje hiše in ugotovii, da sta oslička, ki ju tako radi obiščemo, že na travniku.
Otroci iz skupine Barvice so si nadeli nahrbtnike in odšli na prvi izlet. Prisluhnili so ptičjemu petju in opazovali potok. Pravijo, da so se imeli super. Navdušeni pa so bili tudi nad obiskom netopirja Rodija, ki ga je v vrtec prinesla ena od mamic. Ne le netopir, njihovo zanimanje je zbudila tudi Zverjaščeva pot. Najprej so prisluhnili zgodbi Zverjasec, potem pa jih je miška Katja popeljala na pot. Če se sprašujete, kje ta pot je, za rokav pocukajte otroke.
Otroci iz skupine Srčki se igrajo poletje, že zdaj si čarajo počitniško vzdušje in se imajo zelo lepo.
Murni so odšli v Savudrijo na poletni tabor, Kapljice pa so se te dni navdušeno vrnile s tabora v Kranjski Gori. Navdušila jih je Kekčeva dežela in lepa narava.
Bibe ob zgodbi o Mavrični ribici spoznavajo prijaznost in jo delijo naprej.

Želimo vam lepe poletne dni.

Izvedba:  E-NINA d.o.o.