Dejavnosti

 


Oktobra smo v vrtcu spoznavali vrednoto SPOŠTOVANJE. Dejavnosti so bile pripravljene tako, da so otroci spoznavali spoštovanje do sebe, drugih, rastlin, živali in narave. Otroci iz različnih skupin so se med seboj veliko družili, saj novembra spoznavajo vrednoto PRIJATELJSTVO. Skupne dejavnosti so organizirane tako, da bodo otroci navezovali in poglabljali prijateljske stike med seboj, pa tudi z otroki ostalih skupin.

V fotogaleriji si lahko pogledate slike druženja ob slikanici Ovčka Mili, slike otrok, ki so se skupaj odpravili v gozd po kostanj in ga v vrtcu tudi skuhali. Fotografije prikazujejo še igro z lutkami in obisk Muzeja Pošte in telekomunikacij v Polhovem Gradcu (Kapljice in Bibe) ter obisk Narodne galerije, kjer so otroci iz skupine Bibe odkrivali Galov dom.

S petjem pesmi Lojzeta Slaka – Čebelar, smo sodelovali tudi v projektu Tradicionalni slovenski zajtrk – medeni zajtrk. K sodelovanju smo povabili starše harmonikaše. Za sodelovanje se jim iskreno zahvaljujemo.

Strokovne delavke enote

 

Izvedba:  E-NINA d.o.o.