Dejavnosti

 

V mesecu oktobru smo bili v enoti Ringaraja zelo ustvarjalni. "Pajacki" in "Stopinje" smo se posvečali predvsem področju narave. Kljub prenovi, ki poteka v naši enoti, smo veliko časa preživeli na prostem. Raziskovali smo park Kodeljevo in našo bližnjo okolico, nabirali naravni material, se z njim igrali in tudi likovno ustvarjali. Pri "Račkah" pa smo se poglobili v pravljico Debela repa. Jo uprizorili, poustvarjali po zgodbi in ravno tako veliko časa preživeli na igrišču in na sprehodih.
Ob tednu otroka pa smo imele vse tri skupine poseben program. Slikali smo ogromno sonce in se prvič srečali s tempera barvami, čopiči in štampiljkami, velikokrat smo se dobili v garderobi in si pripravili pravi "oviratlon", imeli pa smo tudi čisto pravo glasbeno dopoldne ob spremljavi kitare.

V prihajajočem času se bomo posvetili snegu in pa pripravi na "Veseli december".

Izvedba:  E-NINA d.o.o.