Dejavnosti
 
 

V mesecu januarju so  otroci najstarejših skupin - Pikapolonice in Zmajčki -  opravljali tečaj drsanja v Zalogu.  Vsi so ga uspešno opravili in pridobljeno znanje pokazali na zaključnem nastopu, na katerega so prišli starši. Prav tako se otroci skupin Pikapolonic in Zmajčkov odpravljajo na zimovanje na Pokljuko. Tam se bodo naučili smučanja in uživali v igrah na snegu. 
Otroci iz skupine Smrkci so obiskali telovadnico in se vključili v projekt Zdrav duh v zdravem telesu. Tako  vsak dan malo potelovadijo in se poskušajo zdravo prehranjevati. 
Otroci iz skupine Zmajčki soposlušali pravljico v japonskem jeziku, katero jim je predstavil eden izmed staršev otroka. Pikapolonice spoznavajo države od A do Ž. Prav tako spoznavajo črke, jih poskušajo pisat...
V upanju, da bo padlo še kaj snega, se veselimo iger na snegu in s snegom.

Otroci in strokovne delavke enote Mehurčki 
 
Izvedba:  E-NINA d.o.o.