Dejavnosti

 

"Mi gremo pa na morje, 
se plavat¨naučit,
da bomo plaval 
kakor ribce, žabce ali pa kit!""


Julij je za nami in nekateri so se res naučili plavati, nekateri pa se še bodo. Prvi počitniški mesec je v vrtcu minil kot bi mignil. Otroci so spoznavali kaj pomeni Indijansko poletje, postavljali indijanske šotore, se veliko igrali z vodo, spoznavali plovnost različnih teles in lastnosti vode, ustvarjali nove dekoracije, ki krasijo naše garderobe, skozi projekt Varno s soncem, pa so se veliko naučili o tem, kako se primerno zaščititi pred soncem! Veliko so se zabavali ob pihanju svečk na torti tistih, ki imajo rojstni dan prav v najtoplejšem obdobju leta.
Še samo en "počitniški" mesec je pred nami, potem pa kolo novega šolskega leta ponovno zavrtimo. Do takrat pa lep poletni pozdrav!

Otroci in strokovne delavke enote Živ-žav
 


 

 

 

 

 


 

 

 

Izvedba:  E-NINA d.o.o.