Dejavnosti

 

Pomlad je najlepši čas,
saj lastovice pridejo v vas.
Zvonček iz zemlje se zbudi,
ptiček na veji veselo žvrgoli.

Za nami je pester mesec, saj smo bili v gledališču v Centru kulture Španski borci, naredili smo razstavo na temo Polomljena kočija, izvajali smo poskus z elektriko in se igrali polnilnico električnih avtomobilov na limonin pogon. Vsi pridno skrbimo za okolje in čisto naravo s prijaznim načinom prihoda v vrtec - peš ali s kolesom. Pričeli smo z urejanjem naših balkonskih vrtičkov - posejali smo korenje, peteršilj, rožice, ter vsak svoj fižol.
Otroci iz skupine Miške so se odpravili na tabor . Imeli smo ustvarjalno delavnico skupaj s starši in v okviru projekta "Eko beri" smo ogromno delali v zvezi z ločevanjem odpadkov.

V mesecu aprilu bomo poleg vseh utečenih dejavnosti še podrobno raziskovali travnik in kulturne znamenitosti v okolici.  Starejši otroci bodo odšli na predstavo v Kinoteko. Otroci iz skupine Želve pa bodo izvajali naloge za specialno olimpijado.

Otroci in strokovne delavke enote Živ-žav
 


 

 

 

 

 


 

 

 

Izvedba:  E-NINA d.o.o.