Dejavnosti

 

"Mi gremo pa na morje, 
se plavat¨naučit,
da bomo plaval 
kakor ribce, žabce ali pa kit!""


V mesecu juniju smo pričeli s projektom Varno s soncem, zaključili pa bomo s projekti Mali sonček in Ciciuhec. Prav tako je za nami zaključna prireditev enote "Varno v prometu". Otroci iz naše enote so odšli na izlet v Sečoveljske soline, ogledali pa so si tudi Simonov zaliv in v morje so namočili noge. Najstarejše skupine so odšle na letovanje v Savudriji, kijer so se spremenili v čisto prave gusarje. 
Veliko se bomo pogovarjali o škodljivosti sonca in imeli na to temo tudi dejavnosti - Izdelali bomo senčna pokrivala, vremenski kotiček in pod krošnjami naših prelepih dreves bomo izvajali vsakodnevne aktivnosti.  Udeležili se bomo prireditve JUNIJ V LJUBLJANI, odšli bomo na izlet na Blažev grič, ter izkoristili bomo prelep nov park Kodeljevo.
Vsi skupaj pa že komaj čakamo počitnice!

Otroci in strokovne delavke enote Živ-žav
 


 

 

 

 

 


 

 

 

Izvedba:  E-NINA d.o.o.