Dejavnosti

 

" S sivih oblakov ma dol in breg,
pada, pada beli sneg.
V toplih kožuščkih in na saneh,
malčki drse po belih tleh".

Presenetil nas je prvi sneg in upamo, da ga bomo lahko izkoristili na saneh....
Pretekle tedne smo ustvarjali na različne načine in z različnimi sredstvi - npr. z nogami.
Spoznavali bomo nove pesmi in ustvarjali z nabranimi jesenkim naravnim materialom. V eni od skupin so izvedli dramatizacijo Pod medvedovim dežnikom (S. Makarovič), drugi so telovadili na Fakulteti za šport. Vsi skupaj pa smo si ogledali predstavo: "S Pikapoko na pot, da ne bo nezgod!" Otroci najstarejših skupin so se udeležili 6 - dnevnega tečaja drsanja, ogledali pa smo si tudi različne risanke in predstave v Kinodvoru, ter obiskali arheološke izkopanine v mestu Emonika. 
Ta mesec bomo posvetili ekologiji odnosov, ter se počasi pripravljali na "Veseli december".

Otroci in strokovne delavke enote Živ-žav

 

 

 

 

 


 

 

 

Izvedba:  E-NINA d.o.o.