Dejavnosti

VRABEC IN STRAŠILO  (Oton Župančič)Čiv-čiv, Čiv-čiv,
še dolgo bom živ,
živ-žav, živ-žav,
še dolgo bom zdrav:
na sredi polja tri vreče sena!
Čiv-čiv, živ-žav, vse prav? Vse prav!
 

Počitnice so za nami. Vsi spočiti, zdravi in nasmejani, se skupaj z vami veselimo novega šolskega leta. Nekateri otroci so vrtčevski prag prestopili prvič. Za vse otroke, se bomo strokovni delavci  potrudili, da bo uvajalno obdobje čim bolj zanimivo in zabavno. Že v septembru nas čaka Teden mobilnosti,  z naslovom Združuj in učinkovito potuj, za tem se bomo posvetili Tednu kulturne dediščine. Takrat bomo za vas, v vrtcu  pripravili razstavo pod skupnim naslovom Vse prav, vse prav! Ob vsem tem pa bomo še mimogrede praznovali kakšen rojstni dan, priredili skupna rajanja. Skratka, veselo in zabavno bo!
Ker si v vrtcu želimo soustvarjanja in sodelovanja tudi z vami, starši, vas vabimo, da redno spremljate plakate in oglasne deske pred oddelki skupin, kjer boste o bolj podrobnem programu in dogajanju v naši enoti tudi seznajeni.

                                                           Otroci in strokovne delavke enote ŽIV-ŽAV

Izvedba:  E-NINA d.o.o.