Dejavnosti

 

Leto 2017 smo zaključili in sedaj se podajamo novim izzivom nasproti.

Obiskala sta nas dva snežaka, saj je teta Zima zbolela in je poslala svoja pomočnika.

Obiskali smo knjižnico Jožeta Mazovca, kjer nam je knjižničarka razkazala različno literaturo, ter nam prebrala knjigo. Eno knjigo pa smo lahko odnesli v vrtec in jo održali za spomin.
V skupinah je pestro dogajanje.... Odneslo nas je dlje od pogleda in smo se zaustavili pri planetih. S knjigo "Vzleteli smo" smo se naučili marsovske matematike, izdelali smo načrt za raketo in se naučili marsovsko pesem.
Ogledali smo si razstavo na temo Strpnost v Državnem zboru, kjer je bil plakat skupine Polhi tudi med izbranimi.
V drugih skupinah ustvarjamo na zimsko tematiko - ptičje krmilnice, pripravljamo se na pust in že razmišljamo, kaj bomo izdelali na dan zaljubljencev. V najmlajših skupinah pa smo se posvetili ruski pravljici Trije medvedki.

Otroci iz najstarejše skupine pa se učijo smučanja na Pokljuki.


Otroci in strokovne delavke enote Živ-žav
 


 

 

 

 

 


 

 

 

Izvedba:  E-NINA d.o.o.