Obestila
SPOŠTOVANI STARŠI!
Skupaj smo preživeli uspešno šolsko leto. Kot vsako leto smo leto zaključili s prijetnim skupnim druženjem. Obveščamo vas, da se bodo otroci v poletnih mesecih združevali v 3 enotah, tako kot vsako leto. V letošnjem letu se zaradi prenovitvenih, seli tudi enota Mehurčki.
Obvestila o točnih lokacijah vaši otrok si že lahko ogledate na oglasnih deskah vaših skupin. Razporede pa si lahko pogletate tudi na naslednjih povezavah:  ČURIMURI.pdf       RINGARAJA.pdf         MEHURČKI.pdf         ŽIV-ŽAV.pdf         ČEBELICA.pdf

Vsem želimo sproščene poletne dni

Zaposleni Vrtca Otona Župančiča
                                                                
Novice

Jul
16
Jul
2
Enota MEHURČKI v enoti ČEBELICA Skupine PIKAPOLONICE, ZMAJČKI, GUMBKI, PINGVINI, MUCE - 01 5208 638 Skupini MODRI MEDVEDKI IN SMRKCI - 01 5208 635 Skupi...
Jun
22
SPOŠTOVANI STARŠI! Skupaj smo preživeli uspešno šolsko leto. Kot vsako leto smo leto zaključili s prijetnim skupnim druženjem. Obveščamo vas, da se bodo...
Feb
1
PRIPOROČILA O POVIŠANIH VREDNOSTIH PM10
Nov
8
Plakat_cepljenje.pdf
Okt
16
SPOŠTOVANI STARŠI in OSTALI OBISKOVALCI Zaradi večje preglednosti in obenem boljše varnosti za naše otroke vas vljudno prosimo, da se ob prihodu v vr...
Izvedba:  E-NINA d.o.o.