Obestila
Spoštovani starši! Kot smo vas že obvestili na seji Sveta staršev se v letošnjem letu predvideva sanacija naše dotrajane centralne kuhinje in vzporedno s tem tudi načrtuje tudi izdelava veznega hodnika med vsemi štirimi nizi. Trenutno se pripravlja objava javnega razpisa za pridobitev izvajalcev. Pričetek del se načrtuje v začetku meseca junija. V juniju predvidevamo zaradi del selitev polovice skupin (6 starejših oddelkov). O lokacijah vas bomo še obvestili. Kolikor bo možno, bodo skupine razporejene po naših ostalih enotah, dogovarjamo pa se tudi za prostore v OŠ KDK in Božidarja Jakca. O točni lokaciji in razdelitvah skupin vas bomo še pravočasno obvestili. Tekom poletja: julij in avgust, pa bo enota Mehurčki popolnoma zaprta, vsi otroci pa bodo nastanjeni po naših ostalih enotah. Ko bo znan izvajalec, se bomo o podrobnostih pogovarjali tudi z njim in vas sproti obveščali. Vsi zaposleni bomo poskrbeli, da se bodo vaši/naši otroci kljub selitvam v vrtcu dobro počutili in bo program potekal normalno. Vsaka sanacija prinese nekaj težav, vsi skupaj pa se veselimo novih pridobitev, ki bodo za naše otroke in zaposlene prinesle boljše pogoje za delo in bivanje. Vam dragi starši, pa se zahvaljujemo za strpnost in razumevanje, ki nam ga vedno pokažete ob podobnih situacijah. Ravnateljica : Irena Upelj

Novice

Mar
8
Spoštovani starši! Kot smo vas že obvestili na seji Sveta staršev se v letošnjem letu predvideva sanacija naše dotrajane centralne kuhinje in vzporedno ...
Feb
1
PRIPOROČILA O POVIŠANIH VREDNOSTIH PM10
Nov
8
Plakat_cepljenje.pdf
Okt
16
SPOŠTOVANI STARŠI in OSTALI OBISKOVALCI Zaradi večje preglednosti in obenem boljše varnosti za naše otroke vas vljudno prosimo, da se ob prihodu v vr...
Feb
13
Aktivnosti na obogatitvenih dejavnostih (tabori, letovanja, zimovanja), ki se jih otroci v obdobju od 4-6 leta lahko udeležijo preko vrtca, vedno dodatn...
Izvedba:  E-NINA d.o.o.